poniedziałek, 21 lutego 2011

Mac World

Zupełnie zapomniałam o cudownym cieniu z firmy MAC, który jest jak na razie numerem 1 w mojej kosmetyczce :-) jest to cudowny pigment o nazwie "Antique reflects gold". Nadaje się zarówno dla blondynek jak i brunetek, dla Pań z jasną oprawą oczu, jak i ciemną. Używam go od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Zresztą, cienie MAC czy pigmenty są chyba najlepsze na rynku, zaraz po nich Inglot ;-) Dysponują ogromną gamą kolorów i odcieni, wchodząc do salonu, nie można wyjść z pustymi rękoma.. co gorsza można się nieźle wkurzyć, bo niestety, cena ogranicza... za pigment musimy dać ok.90zł.

Ale nie martwcie się drogie Pani, jeżeli chcecie wypróbować kolor, nie wydają fortuny, wystarczy wejść na nasze cudowne Allegro.pl i zakupić tzw. odsypki pigmentów... Wiąże się to niestety z ryzykiem podróbek, ale cóż...jeśli macie kogoś sprawdzonego i wiecie na 100%, że ta osoba dysponuje oryginalnymi cieniami, to nie wahajcie się tylko kupujcie. Cena odpsypki od 2,50 do 5 zł.


UWAGA!!! na podróbki wszelakie z firmy MAC, nie czarujmy się drogie Panie, jeśli ktoś oferuje wam cienie, pudry lub aplety czy pędzle z firmy MAC po okazyjnej Cenie 35zł, to nie kupujcie... ceny w MAC nie schodzą poniżej 85-90zł..niestety....jeśli ktoś wam oferuje komplet pędzli 12 szt. za 50zł, to sorry, ale kłamie,mówiąc ,że to oryginał. jeden pędzel MAC'a kosztuję zazwyczaj 120-150zł,a gdzie dopiero komplet. Co jakiś czas będę nawiązywała do podróbek MAC, bo niestety jest plaga z Chin czy Korei.

Pozdrawiam wszystkie fanki MAC :-)

Bye :-*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz