sobota, 5 marca 2011

Produkty do ust

Witam ponownie,

Dziś specjalnie na Wasze prośby prezentuję produkty do ust, które bardzo lubię. W jednym z moich pierwszych postów na blogu pisałam, że jedynym produktem do ust jakiego używam na co dzień jest balsam z MAC. I to się nie zmieniło. Jednakże wpadły mi do rąk ostatnio dwa nowe produkty do ust, w których się zakochałam.
Pierwszy z nich to błyszczyk z firmy Barry M. Lip Gloss w kolorze 12 Strawberry Milkshake.Jest to przepiękny,delikatny róż z delikatnym połyskiem. Pachnie malinami :-) i jest dość "kleisty" co sprawia, że długo utrzymuje się na ustach.

http://www.barrym.com/lip-gloss-wands
 Cena: Ł4,49

Następnym produktem jest nieznany dotąd w Polsce produkt firmy OCC, lip tar, tzw. farbka do ust. I słuchajcie to jest coś wspaniałego. Ja posiadam kolor HUSH, jest to przygaszony, delikatny róż. Są to bardzo trwałe farbki do ust, które można ze sobą mieszać, są niezwykle trwałe.. ALE, UWAGA! Aplikacja ich może być dość trudna na początku. Przede wszystkim trzeba nakładać je pędzelkiem do ust, inaczej będziemy wyglądać jak klowny :-) Najlepiej jest nałożyć jakiś balsam na usta lub zrobić lekki peeling ust, wtedy efekt będzie jeszcze lepszy.Przepiękna gama kolorystyczna. Gorąco zachęcam do spróbowania, gdyż warto. Pojemność to 8ml, ale jest tak wydajny, że starczy na bardzo długo. Dajemy ociupinkę na pędzelek i delikatnie aplikujemy na usta, trzeba także uważać, aby zrobic to precyzyjnie, gdyż bardzo ciężko się je zmywa, nawet woda micelarna ma problemy ;-)

http://www.occmakeup.com/lips.htmlCena: Ł7

Pozdrawiam. Całuski :-)

2 komentarze:

  1. Gdzie, w pobliżu, można kupić taką farbkę?

    OdpowiedzUsuń
  2. nie można, tylko w UK, lub ze stronki :-)

    OdpowiedzUsuń